kariéra

Stát se kolegou

PHP programátor (HPP/ŽL)

Pro dlouhodobou spolupráci hledáme nového PHP vývojáře, jehož náplní práce bude rozvoj zahraničního internetového obchodu, který se zaměřuje na prodej nábytku z masivního dřeva.

Náplň práce:

  • údržba a rozvoj zahraničního eshopu
  • vývoj nových modulů administrace eshopu
  • vývoj nové aplikace pro podporu prodeje

Co ti nesmí chybět:

  • schopnost samostatné, ale i týmové práce
  • velmi dobrá znalost OOP PHP
  • dobrá znalost MySQL

Co je pro nás bonus:

  • znalost javascriptu (jQuery)
  • zkušenost s Nette (nebo s jiným PHP frameworkem)
  • znalost databázové vrstvy Dibi
  • schopnost práce s verzovacím systémem GIT
  • výhodou je znalost nástrojů Composer a Grunt
  • práce s API (např. Paypal)
  • nebát se příkazové řádky :)

chci tuto práci

Tady se můžeme sejít.

A detaily spolupráce prodiskutovat.

Co nabízíme my:

  • neformální firemní prostředí
  • podpora vzdělávání v oboru, školení (bootstrap, Contao, javascript)
  • prostor pro kreativní nápady
  • práce na smysluplných projektech
  • homeoffice
  • sickdays
  • každoroční jarní lyžovačku na rakouském ledovci a legendární vánoční večírky :)

Pokud jsi dočetl(a) až sem a naše požadavky se alespoň trochu potkávají s tvým očekáváním, neváhej nás kontaktovat. Zbytek s tebou probere Vladimír Hotový, kterého zastihneš na tel. čísle 606 964 254 nebo e-mailové adrese vladimir.hotovy@websta.cz.